UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry punkt do zamieszkania, wprost wymarzony, - pętla tramwajowa(pisk szyn)i łomoczący się złomowiec, - za darmo nie chciałbym się tu budować.

Natura l nie

Anuluj