UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejne dzialki dla patodeweloperow za cene 1 mieszkania i jeszcze bardziej zakorkowana Grunwaldzka, Grottgera i Bema? Ktos z tych komuchow z UM w ogole mysli?
Kolejne dzialki dla patodeweloperow za cene 1 mieszkania i jeszcze bardziej zakorkowana Grunwaldzka, Grottgera i Bema? Ktos z tych komuchow z UM w ogole mysli?