UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejne dzialki dla patodeweloperow za cene 1 mieszkania i jeszcze bardziej zakorkowana Grunwaldzka, Grottgera i Bema? Ktos z tych komuchow z UM w ogole mysli?


Anuluj