UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Teofil Podskorupnik - Rozwój miasta? Buhahaha. Ciekawe w jaki sposób miasto się rozwija, jak stąd większość ucieka, wystarczy zobaczyć jak zmniejsza się liczba mieszkańców każdego roku.
Już niedługo wieś Elbląg