UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Teofil Podskorupnik - Rozwój miasta? Buhahaha. Ciekawe w jaki sposób miasto się rozwija, jak stąd większość ucieka, wystarczy zobaczyć jak zmniejsza się liczba mieszkańców każdego roku.

Już niedługo wieś Elbląg

Anuluj