A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - "brak spójnej koncepcji rozwoju urbanizacyjnego naszego miasta"Czy nastąpiła zmiana piszącego pod nickiem TS? Takie wyszukane słownictwo. .. aż miło się czyta. .. wprawdzie post bez sensu i jak zwykle napastliwy, ale za to forma całkowicie nie pasująca do dokonań czopusiaJarusia sprzed miesiąca, czy dwóch.
@GłębokaMyśl - zieeeeaaaeeefffff
Szkoda terenów miejskich, czyli mieszkańców Elbląga dla elity biznesu z Trójmiasta, który zarabia na wynajmowaniu miejscowym. Nie tędy droga.
@Głębokie Gardło - Nick sobie wybrałeś wiece stosowny do poziomu intelektualnego wypowiedzi. Gratulacje.
@GłębokaMyśl - Kolejny Nick będzie brzmiał ciasnyloniek. ..
😁
@kasi- mamonę na zachcianki plebsu typu fontanny, kurtyny, czy ścieżki rowerowe i teatrzyki rozrywki, miasto musi jakoś zdobyć. Najprościej byłoby dowalić podatek tym złodziejom fabrykantom i tym od suwów no i oczywiście tym co to w niejasny sposób zarobili na swoje wille- co nie panie Kotliński?
Pewnie stanie tam. .. .. kościół, Biedronka lub kolejny Lidl.
Biedronke kolejna wybudujcie. Biedronkowe MIASTO. Czy naprawdę inne marki handlowe nie mają wstępu DO Elbląga. Auschan, decathlon i inni.
A może jakieś fajne domki w zabudowie szeregowej. Albo bliźniaki. Ja będę chętny.
@Teofil Podskorupnik - Czy ty piszesz o tym miłościwie panującym W. W. Ten nawet dzień dobry nie odpowie na korytarzu. Nie słucha głosów mieszkańców.