UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekamy z niecierpliwoscia na odblokowanie powstalego w 2000 roku za czasów prezydenta Sloniny projektu osiedla domkow jednorodzinnych przy ulicy Wyżynnej przy Kościele św. Floriana. Może nasze wnuki się doczekają. Będą miały do nas blisko na nową Debicę.


Anuluj