UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekamy z niecierpliwoscia na odblokowanie powstalego w 2000 roku za czasów prezydenta Sloniny projektu osiedla domkow jednorodzinnych przy ulicy Wyżynnej przy Kościele św. Floriana. Może nasze wnuki się doczekają. Będą miały do nas blisko na nową Debicę.