A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może by tak tradycyjnie wybetonować o elbląsku.
@Tjkm - Fakt dobre. B. blisko by podziwiać ch****lot. Sama rozkosz
@Buhaha - To prawda. .. Złomowiec wali w najlepsze, na zabudowę mieszkaniową idealne. Codziennie pobudka gwarantowana
proponuję aby nowe osiedle nosiłe nazwę "RAJSKIE OGRODY EXLUSIVE"ta nazwa nawiązywałaby do wyjątkowo ekskluzywnej lokializacji, . .. prosze mi nie dziekować
@Teofil Podskorupnik - Gościu elbląski, te twoje osiedla to będą ziały pustką jak odsetki skoczą w górę. Najgorszy czas dla inwestowania w mieszkania.
@GłębokaMyśl - Jak chcesz głęboko myśleć do sięgnij jeszcze głębiej i nie mieszaj z samorządem elbląskim Jarusia bo samorząd nie PISowski.
najprostrzy sposób na mieszkanie za free, bierzesz Karynę, robisz dzieci corocznie przez 5-6 lat, po góra 3 latach miasto daje ci mieszkanie, no nie ma siły, dostajesz chatę i to minimum 3- 4 pokoje, ważne aby Karyna była ogarnięta i żeby dzieci nie zabrała opieka, po 4 dzieciaku ma Karyna emeryturę i ty jako facet też ją dostaniesz za 5- 6 lat zmienią przepisy, ważne aby księdza po kolrndzie przyjmować, słuchajcie kochani dzieci to teraz żyła złota, można spokojnie z nich żyć bezstresowo
Działki makabryczne a w tym miejscu horendalnie drogie. Jest kilka fajnych przy Malborskiej nad Dzikuską, nikt nie pomyslał.
@Buhaha - Hałas to jedno, ale te "dziwne"pożary na złomowisku, ludzie będą mieli co wdychać jak się tam pobudują. ..