39
22.06.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może by tak tradycyjnie wybetonować o elbląsku.
Gość45 (2021.06.23)

info

3  
  4
@Tjkm - Fakt dobre. B. blisko by podziwiać ch****lot. Sama rozkosz
Super_Sadowa (2021.06.23)
@Buhaha - To prawda. .. Złomowiec wali w najlepsze, na zabudowę mieszkaniową idealne. Codziennie pobudka gwarantowana
(2021.06.23)
proponuję aby nowe osiedle nosiłe nazwę "RAJSKIE OGRODY EXLUSIVE"ta nazwa nawiązywałaby do wyjątkowo ekskluzywnej lokializacji, . .. prosze mi nie dziekować
ewre (2021.06.23)

info

1  
  2
@Teofil Podskorupnik - Gościu elbląski, te twoje osiedla to będą ziały pustką jak odsetki skoczą w górę. Najgorszy czas dla inwestowania w mieszkania.
(2021.06.23)
@GłębokaMyśl - Jak chcesz głęboko myśleć do sięgnij jeszcze głębiej i nie mieszaj z samorządem elbląskim Jarusia bo samorząd nie PISowski.
(2021.06.23)
najprostrzy sposób na mieszkanie za free, bierzesz Karynę, robisz dzieci corocznie przez 5-6 lat, po góra 3 latach miasto daje ci mieszkanie, no nie ma siły, dostajesz chatę i to minimum 3- 4 pokoje, ważne aby Karyna była ogarnięta i żeby dzieci nie zabrała opieka, po 4 dzieciaku ma Karyna emeryturę i ty jako facet też ją dostaniesz za 5- 6 lat zmienią przepisy, ważne aby księdza po kolrndzie przyjmować, słuchajcie kochani dzieci to teraz żyła złota, można spokojnie z nich żyć bezstresowo
Doradca od nierucho (2021.06.23)

info

1  
  0
Działki makabryczne a w tym miejscu horendalnie drogie. Jest kilka fajnych przy Malborskiej nad Dzikuską, nikt nie pomyslał.
(2021.06.23)

info

0  
  1
@Buhaha - Hałas to jedno, ale te "dziwne"pożary na złomowisku, ludzie będą mieli co wdychać jak się tam pobudują. ..
Anonimek1 (2021.06.24)