UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie elbląsie portale, gazety internetowe są na smyczy UM, odkryłes to teraz, hihi. NIE MA wElblągu niezależnych mediów obywatelskich, niestety.

Realia rzeczywistości

Anuluj