UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Teofil Podskorupnik - Rozwój miasta? Buhahaha. Ciekawe w jaki sposób miasto się rozwija, jak stąd większość ucieka, wystarczy zobaczyć jak zmniejsza się liczba mieszkańców każdego roku.

Już niedługo wieś Elbląg