UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekamy z niecierpliwoscia na odblokowanie powstalego w 2000 roku za czasów prezydenta Sloniny projektu osiedla domkow jednorodzinnych przy ulicy Wyżynnej przy Kościele św. Floriana. Może nasze wnuki się doczekają. Będą miały do nas blisko na nową Debicę.