UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie Was chyba pogięło do reszty! Chcecie się nazywać "szkołą mistrzostwa sportowego", a nie posiadacie odpowiedniego zaplecza tudzież trenerów tej specjalizacji?!!!!Chyba naprawdę nie wiecie jak naprawdę wygląda prawdziwa Szkoła Mistrzostwa Sportowego! Kradniecie wcześniej już przygotowane dzieci, w ogóle zrezygnujmy z udziału w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. To się nadaje do telewizji! Jak łatwo w Elblągu zniszczyć sport młodzieżowy?!