UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego nie może zostać po staremu - pytają redaktorzy. To co dobrze funkcjonowalo w latach 90-tych, niekoniecznie musi dobrze działać dzisiaj. I tak jest w tym przypadku. Poza tym argumentowanie redaktorów jest słabe, przypominanie sukcesów sprzed lat, to nie jest dobra recepta na ratowanie koszykówki.