UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;
RobertKoliński