UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ja dobrze pamiętam, że SP11 to ta szkoła, której gospodarna dyrekcja przekupywała dzieci pizzą, żeby zbierały podpisy w ramach korupcyjnego Budżetu Obywatelskiego? Tak tylko pytam, bo starość nie radość;

RobertKoliński

Anuluj