UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie Was chyba pogięło do reszty! Chcecie się nazywać "szkołą mistrzostwa sportowego", a nie posiadacie odpowiedniego zaplecza tudzież trenerów tej specjalizacji?!!!!Chyba naprawdę nie wiecie jak naprawdę wygląda prawdziwa Szkoła Mistrzostwa Sportowego! Kradniecie wcześniej już przygotowane dzieci, w ogóle zrezygnujmy z udziału w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. To się nadaje do telewizji! Jak łatwo w Elblągu zniszczyć sport młodzieżowy?!


Anuluj