A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Podrzędnego kogo?
Kogo? Towarzysz to marzy o tym aby być politykiem to wszystko. I nie śledzę tylko czytam artykuły a skoro ktoś w swoich komentarzach obraża innych a Sam udaje ofiarę to wolę mieć dowody już nie jednego ów towarzysz chciał zgnoić
Mam uczulenie na zydostwo I zlewactwo. Garbusiarz cyklista
@Zbyszek 1 - Ja natomiast na prostactwo.
@WróglewakaRobertaK - Nieeee, ty, WLRK, jako prawak, to nawet jak będziesz deklamował Inwokację A. Mickiewicza to będzie mowa nienawiści, natomiast "tamta"strona może wszystko, włącznie z marszami wściekłych błyskawic i całą jej otoczką. .. .tak tam jest umiłowanie miłości, życia, . .. .wyzwiska i chamstwo uliczne jakiego w swoim życiu nie widziałem. .. .oni potrafią odwracać kota ogonem. ..
@WróglewakaRobertaK - I jeszcze jedno: obecnie jest moda w internecie na wszelkie zbieractwo, wyłudzenia, zrzutki, to czy będzie też mową nienawiści jak zaproponuję zbiórkę na mydło i szampon. .. .. w wiadomym celu?
Faktycznie idiotów nie brakuje na tym forum.
@Kreciol - "Kolinski lajkuje swoje wypociny"- A pan Kreciol, to nie lajkuje nigdy. .. ubawiłeś mnie człowieku. Przysięgnij tu, że nigdy się na portElu nie samolajkowałeś i nie kłam. Ha ha ha!
@lubie.kefir - Trzecie pokolenie komuchów elbląskich (na stołkach po dziadkach i ojcach)robi nam wodę z mózgów. zapominając o zniewoleniu i indoktrynacji naszego narodu. Komu żyło się dostatnio ??? Garstce wykształci chów Po uczelni w Starym Polu oraz ich klakierom. Az dziwi bierze, iż są w Elblągu tacy zapyziali komuniści - zdrajcy narodu polskiego i elblążan.
Bardzo chciałbym zobaczyć umowę z kościołem o wstąpieniu do zgromadzenia z moim podpisem.
Jeśli ją podpisałem to oczywiście powinienem ją wypowiedzieć, ale tak nie jest. Nie podpisywałem to nie musze wypowiadać :)