UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@WróglewakaRobertaK - Nieeee, ty, WLRK, jako prawak, to nawet jak będziesz deklamował Inwokację A. Mickiewicza to będzie mowa nienawiści, natomiast "tamta"strona może wszystko, włącznie z marszami wściekłych błyskawic i całą jej otoczką. .. .tak tam jest umiłowanie miłości, życia, . .. .wyzwiska i chamstwo uliczne jakiego w swoim życiu nie widziałem. .. .oni potrafią odwracać kota ogonem. ..
fghjgfhj