A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
@ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;
@Kreciol - Popatrz, kurcze post ci usunęli, a taki był madry jak Ty.
@ᵖᵢᵏ-007 - no widzisz, tylko dzieki zawizietemu propagowaniu dewiacji lgbtowej i komunizmu przez wołodję i jego giermka, jeszcze tutaj istniejesz, w życiu i na dzielni jesteś nikim, i za takiego uważają cię normalni ludzie, a nawet żurki spod bloku, bezdomni też cię nie szanuja, boś konfitura i miękka faja
@Scccc - Błogosławieni, którzy uwierzyli a nie widzieli.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania, Wiosna TYLKO uruchomiła stronę z licznikiem. Wpisuje się tam tylko ten kto chce, kto aktu apostazji dokonał. Nie ma tam ingerencji w decyzje ludzi.
@kreciol - No dalej, turlaj swoje odchody, toczona kulka wyraźnie rośnie.