UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo chciałbym zobaczyć umowę z kościołem o wstąpieniu do zgromadzenia z moim podpisem. Jeśli ją podpisałem to oczywiście powinienem ją wypowiedzieć, ale tak nie jest. Nie podpisywałem to nie musze wypowiadać :)
Scccc