UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo chciałbym zobaczyć umowę z kościołem o wstąpieniu do zgromadzenia z moim podpisem. Jeśli ją podpisałem to oczywiście powinienem ją wypowiedzieć, ale tak nie jest. Nie podpisywałem to nie musze wypowiadać :)

Scccc

Anuluj