UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo chciałbym zobaczyć umowę z kościołem o wstąpieniu do zgromadzenia z moim podpisem. Jeśli ją podpisałem to oczywiście powinienem ją wypowiedzieć, ale tak nie jest. Nie podpisywałem to nie musze wypowiadać :)

Scccc