UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Trzecie pokolenie komuchów elbląskich (na stołkach po dziadkach i ojcach)robi nam wodę z mózgów. zapominając o zniewoleniu i indoktrynacji naszego narodu. Komu żyło się dostatnio ??? Garstce wykształci chów Po uczelni w Starym Polu oraz ich klakierom. Az dziwi bierze, iż są w Elblągu tacy zapyziali komuniści - zdrajcy narodu polskiego i elblążan.
LUKA