Wybrany wątek opinii

Mam uczulenie na zydostwo I zlewactwo. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.02.17)
@Zbyszek 1 - Ja natomiast na prostactwo.
ᵖᵢᵏ-007 (2021.02.17)
Powrót do komentarzy