87
16.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bydlackie baranki jeszcze zapragniecie miłości Pana - on na szczęście dla was jest miłosierny. ..
Jan Vincent z nędzy bez .. (2021.02.17)

info

5  
  2
A ten Koliński pod prysznic- przed covidem niestety miałem niemiła przyjemność stać za tym czymś w kolejce i cuchnął. Może był po lewackiej imprezie i z tyłka mu kopciło jeszcze. ..
Wierzący (2021.02.17)
Wierze w Boga może i na swój sposób ale to on mnie z tego rozliczy. .. nie wierze w kościół zakłamana, chamska i skorumpowana instytucja
Pioter1234 (2021.02.17)

info

3  
  4
@RobertKoliński - a ja jak i inni czytelnicy pytają kiedy nierób Kolinski zacznie pracować i przestanie żyć z naszych podatków. ????
(2021.02.17)
@lubie.kefir - mylisz sie rk, nie uczyniła obywateli pierwsze kategorii tylko oni i tak zostali ostatnią kategorią a przywodcy lewicowi, komunistyczni uczynili z siebie przywodcow piewsze kategorii. .. .. i tak jest do dzisiaj. .. .
ghjghjgj (2021.02.17)
Ludzie modlą się na każdej mszy - Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego. I to jest dobre. Miliony czy miliardy ludzi potrzebują wiary w Boga. Jednak w tej samej modlitwie wyznają też - Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół. Kościół postawił sobie znak równości. Wierzysz w Boga to i w Kościół wierzysz. Miliony na każdej mszy to wyznają. Wierzyć w Kościół można ale kiedy on będzie święty? Jest coraz mniej powszechny, bardziej biznesowy niż apostolski oraz pełen złych moralnie zachowań. Może kiedyś? Póki co katolicy wierzą w Boga i w Kościół. Tak napisałem, żeby wiedzieli, że wiara w Boga jest nierozerwalnie związana z wiarą w Kościół.
Cz (2021.02.17)

info

4  
  3
@RobertKoliński - A masz może dane ile ofiar było przy okazji wprowadzania tego dobrobytu w Polsce przez Twoich idoli politycznych
WróglewakaRobertaK (2021.02.17)
@MariuszLewandowski-Fc - Podobno wczoraj zafajdolił dwa pampersy kazał zamontować u siebie w łazience w przedpokoju i w kuchni kamery bo się boi że zniknie. Przecież jak on pisze że "prawakom zgotują piekło "to jest ok to nie straszenie ale jak ktoś napiszę że przyjdzie czas na lewaków to jest straszenie ot taka lewacka mentalność. Tylko towarzysz nie pomyślał że jego komentarze też są kopiowane jako dowód
WróglewakaRobertaK (2021.02.17)
@Wierzący - Naturalny zapach komunistów
WróglewakaRobertaK (2021.02.17)
@WróglewakaRobertaK - Serio masz tak puste życie, że tracisz czas na śledzenie komentarzy jakiegoś podrzędnego polityka i odpisywanie mu? Przecież to jest żałosne.
(2021.02.17)