Wybrany wątek opinii

Apostazja to akt ostatecznej desperacji i determinacji. .. komu się chce użerać z personelem naziemnym żeby łaskawie wykreślił nas ze swoich spisów. .. Sprawy posypią się, gdy ktoś wprowadzi podatek kościelny i dlatego nikt go nie wprowadzi. ..
GłębokaMyśl (2021.02.16)
@GłębokaMyśl - Lewica wprowadzi:)Co do reszty, pełna zgoda. Osobiście 4 (słownie: cztery)razy składałem akt apostazji - już kilka lat temu - i za każdym razem wtedy klecha wynajdywał jakieś przeszkody: a to dwóch świadków zażądał, kiedy ich przyprowadziłem, to się okazało, że oboje muszą być. .. ochrzczeni!:)Za trzecim razem pleban się zamknął przed nami na plebanii i udawał, że go nie ma:)Na koniec odesłał mnie do parafii miejsca zamieszkania, kiedy się dowiedział, że wtedy mieszkałem. .. w Szkocji! xd Ostatecznie wysłałem pismo do kurii i szczerze mówiąc, to do dziś nie wiem czy mnie sutannowi wykreślili ze swojej ewidencji, bo potwierdzenia najmniejszego nie otrzymałem:)Tak że jak ktoś ma ochotę się użerać, to oczywiście można, tylko czy jest sens? Imo lepiej po prostu zaprzestać jakichkolwiek kontaktów z tą wsteczną instytucją i oczywiście słusznie ją opodatkować jak najszybciej:)
RobertKoliński (2021.02.16)
@RobertKoliński - ty to jednak naprawdę masz na ***** w tej łepetynie. .. .
plkjh (2021.02.16)
@RobertKoliński - Bogu dziękować, ale dotychczas to lewicy udało się jedynie wyprowadzić sztandar. ..
RodemzElbląga (2021.02.16)
@RodemzElbląga - Przynajmniej honorowo, czego już o PO-PiSpłuczynach po AWS nie można powiedzieć, prawda?:)Ale zapominacie Towarzyszu/ko o kilku innych sprawach - odbudowie Polski ze zniszczeń wojennych, uprzemysłowieniu i elektryfikacji kraju, zaprowadzeniu sprawiedliwości społecznej i równości płci w Polsce (do 1993 roku), zlikwidowaniu bezrobocia w Polsce Ludowej, wprowadzeniu Polski do UE, do NATO (niestety:)czy uchwaleniu Konstytucji z 1997 roku, którą dziś klesza pato-prawica nagminnie łamie i poniewiera:)Lewica ma największe zasługi w historii dla Rzeczpospolitej i jej obywateli/ek, bo z poddanych i wyzyskiwanych przez klasy uprzywilejowane mas uczyniła Obywateli Pierwszej Kategorii i żadne ujadanie wstecznej prawicy tego nie zmieni - kolejne pokolenia światłych Polaków wciąż będą o tym pamiętać:)
lubie.kefir (2021.02.16)
@lubie.kefir - O to to to:)
RobertKoliński (2021.02.16)
@lubie.kefir - Zmieniasz nick towarzyszu i sam sobie lajkujesz? To juz nie jest nawet nienormalne.
(2021.02.16)
@lubie.kefir - mylisz sie rk, nie uczyniła obywateli pierwsze kategorii tylko oni i tak zostali ostatnią kategorią a przywodcy lewicowi, komunistyczni uczynili z siebie przywodcow piewsze kategorii. .. .. i tak jest do dzisiaj. .. .
ghjghjgj (2021.02.17)
@RobertKoliński - A masz może dane ile ofiar było przy okazji wprowadzania tego dobrobytu w Polsce przez Twoich idoli politycznych
WróglewakaRobertaK (2021.02.17)
@Kreciol - "Kolinski lajkuje swoje wypociny"- A pan Kreciol, to nie lajkuje nigdy. .. ubawiłeś mnie człowieku. Przysięgnij tu, że nigdy się na portElu nie samolajkowałeś i nie kłam. Ha ha ha!
ᵖᵢᵏ-007 (2021.02.17)
@lubie.kefir - Trzecie pokolenie komuchów elbląskich (na stołkach po dziadkach i ojcach)robi nam wodę z mózgów. zapominając o zniewoleniu i indoktrynacji naszego narodu. Komu żyło się dostatnio ??? Garstce wykształci chów Po uczelni w Starym Polu oraz ich klakierom. Az dziwi bierze, iż są w Elblągu tacy zapyziali komuniści - zdrajcy narodu polskiego i elblążan.
LUKA (2021.02.17)
@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
ᵖᵢᵏ-007 (2021.02.17)
@ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;
lubie.kefir (2021.02.17)
@Kreciol - Popatrz, kurcze post ci usunęli, a taki był madry jak Ty.
ᵖᵢᵏ-007 (2021.02.17)
@ᵖᵢᵏ-007 - no widzisz, tylko dzieki zawizietemu propagowaniu dewiacji lgbtowej i komunizmu przez wołodję i jego giermka, jeszcze tutaj istniejesz, w życiu i na dzielni jesteś nikim, i za takiego uważają cię normalni ludzie, a nawet żurki spod bloku, bezdomni też cię nie szanuja, boś konfitura i miękka faja
kreciol (2021.02.17)
@kreciol - No dalej, turlaj swoje odchody, toczona kulka wyraźnie rośnie.
ᵖᵢᵏ-007 (2021.02.18)
Powrót do komentarzy