Wybrany wątek opinii
Apostazja to akt ostatecznej desperacji i determinacji. .. komu się chce użerać z personelem naziemnym żeby łaskawie wykreślił nas ze swoich spisów. .. Sprawy posypią się, gdy ktoś wprowadzi podatek kościelny i dlatego nikt go nie wprowadzi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Do moderacji
Odpowiedz
10
22
@RobertKoliński - ty to jednak naprawdę masz na ***** w tej łepetynie. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
16
6
@RobertKoliński - Bogu dziękować, ale dotychczas to lewicy udało się jedynie wyprowadzić sztandar. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
@lubie.kefir - Zmieniasz nick towarzyszu i sam sobie lajkujesz? To juz nie jest nawet nienormalne.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@lubie.kefir - mylisz sie rk, nie uczyniła obywateli pierwsze kategorii tylko oni i tak zostali ostatnią kategorią a przywodcy lewicowi, komunistyczni uczynili z siebie przywodcow piewsze kategorii. .. .. i tak jest do dzisiaj. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - A masz może dane ile ofiar było przy okazji wprowadzania tego dobrobytu w Polsce przez Twoich idoli politycznych
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@Kreciol - "Kolinski lajkuje swoje wypociny"- A pan Kreciol, to nie lajkuje nigdy. .. ubawiłeś mnie człowieku. Przysięgnij tu, że nigdy się na portElu nie samolajkowałeś i nie kłam. Ha ha ha!
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@lubie.kefir - Trzecie pokolenie komuchów elbląskich (na stołkach po dziadkach i ojcach)robi nam wodę z mózgów. zapominając o zniewoleniu i indoktrynacji naszego narodu. Komu żyło się dostatnio ??? Garstce wykształci chów Po uczelni w Starym Polu oraz ich klakierom. Az dziwi bierze, iż są w Elblągu tacy zapyziali komuniści - zdrajcy narodu polskiego i elblążan.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Kreciol - Popatrz, kurcze post ci usunęli, a taki był madry jak Ty.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@ᵖᵢᵏ-007 - no widzisz, tylko dzieki zawizietemu propagowaniu dewiacji lgbtowej i komunizmu przez wołodję i jego giermka, jeszcze tutaj istniejesz, w życiu i na dzielni jesteś nikim, i za takiego uważają cię normalni ludzie, a nawet żurki spod bloku, bezdomni też cię nie szanuja, boś konfitura i miękka faja
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@kreciol - No dalej, turlaj swoje odchody, toczona kulka wyraźnie rośnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1