UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WróglewakaRobertaK - I jeszcze jedno: obecnie jest moda w internecie na wszelkie zbieractwo, wyłudzenia, zrzutki, to czy będzie też mową nienawiści jak zaproponuję zbiórkę na mydło i szampon. .. .. w wiadomym celu?

fghjgfhj

Anuluj