Wybrany wątek opinii
Bardzo chciałbym zobaczyć umowę z kościołem o wstąpieniu do zgromadzenia z moim podpisem.
Jeśli ją podpisałem to oczywiście powinienem ją wypowiedzieć, ale tak nie jest. Nie podpisywałem to nie musze wypowiadać :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
@Scccc - Błogosławieni, którzy uwierzyli a nie widzieli.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0