26
08.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W lipcu 2020 Leżałam z Córką na oddziale pediatrycznym w tym szpitalu, równolegle było tam jeszcze jedno dziecko, więc Ktoś tu podaje nieprawdziwe informacje, że nie było w miesiącach letnich żadnego małego pacjenta. .Ten oddział jest potrzebny!
Pasłęczanka (2021.02.08)

info

8  
  0
W wakacje nie bylo dzieci?? Kur*** mamy epidemie, w budynku dzieciecego szpitala zrobili covidowy. Chyba logiczne, ze rodzice bali sie tego. Leczenia nie bylo, nadal noe ma nigdzie. Tylko testy, testy i kwarantanny w izolatkach. Takze pisanie/mowieniw, zew zeszlym roku bylo "niedochodowo"to jakas kpina!!! Lezalam ze sqoim miesiecznym maluchem doslowbie 2 miesiace przed covidem i oblozenie bylo na maxa.
Zjedz snikersa (2021.02.08)

info

6  
  0
Najlepiej to zlikwidować całkowicie szpital, bo nie potrzebny jest mieszkańcom. .. .brak słów No to teraz wyszło na jaw, dlaczego od marca ubiegłego roku, budynek pediatrii został przeznaczony dla covidowców, których nie ma. Budynek świeci pustkami
(2021.02.08)

info

1  
  0
Ha ha 5 min do Elblaga
(2021.02.08)
Zamknięcie oddzialu dziecięcego to najgorsza bzdura jaka słyszałam. Jakiś czas temu dzwoniłam po pogotowie ponieważ syn mi dusił się. Na pogotowiu powiedzieli mi że nie ma karetki. Dowiozłam dziecko na pogotowie to niestety okazało się że nie ma lekarza. Na szczęście obok jest oddzial dzieciecy tam pomogła mi doktor dyzurujaca i pielęgniarki. I z duszacym dzieckiem (mając w Elblągu światła)mam zdążyć do Szpitala ?????
Paslęczanka (2021.02.08)

info

4  
  0
Do komentujących. .. Jeżeli uważacie że tak podstawowy oddział jakim jest pediatria, jest w Pasłęku niepotrzebny - bo mogą dojechać w 5 min do Elbląga. To nie dziwcie się że takich samych argumentów używają w Olsztynie - że w Elblągu nie jest potrzebny żaden urząd. .. Przecież można w pół godz dojechać do Olsztyna. Więcej empatii. Ten czas dojazdu to sarkazm.
Jimii (2021.02.08)

info

5  
  1
Stara prawda: sprywatyzować służbę zdrowia i tak nieoficjalnie już prywatną.
(2021.02.09)

info

1  
  3
Przecież pediatria w szpitalu wojewódzkim w Elblągu też jest likwidowane. WTF?
(2021.02.09)

info

4  
  0
Starosta kłamie!!! Latem leżałam z synem 4 dni i w tym czasie było 4 innych chorych dzieci wychodząc po 4 dniach kolejne nowe przyjmowali
Kłamca (2021.02.09)

info

3  
  0
zlikwidujcie kaczora
good idea (2021.02.09)

info

1  
  1