UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W lipcu 2020 Leżałam z Córką na oddziale pediatrycznym w tym szpitalu, równolegle było tam jeszcze jedno dziecko, więc Ktoś tu podaje nieprawdziwe informacje, że nie było w miesiącach letnich żadnego małego pacjenta. .Ten oddział jest potrzebny!

Pasłęczanka

Anuluj