UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W lipcu 2020 Leżałam z Córką na oddziale pediatrycznym w tym szpitalu, równolegle było tam jeszcze jedno dziecko, więc Ktoś tu podaje nieprawdziwe informacje, że nie było w miesiącach letnich żadnego małego pacjenta. .Ten oddział jest potrzebny!
Pasłęczanka