UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najlepiej to zlikwidować całkowicie szpital, bo nie potrzebny jest mieszkańcom. .. .brak słów No to teraz wyszło na jaw, dlaczego od marca ubiegłego roku, budynek pediatrii został przeznaczony dla covidowców, których nie ma. Budynek świeci pustkami