UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W wakacje nie bylo dzieci?? Kur*** mamy epidemie, w budynku dzieciecego szpitala zrobili covidowy. Chyba logiczne, ze rodzice bali sie tego. Leczenia nie bylo, nadal noe ma nigdzie. Tylko testy, testy i kwarantanny w izolatkach. Takze pisanie/mowieniw, zew zeszlym roku bylo "niedochodowo"to jakas kpina!!! Lezalam ze sqoim miesiecznym maluchem doslowbie 2 miesiace przed covidem i oblozenie bylo na maxa.

Zjedz snikersa