UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamknięcie oddzialu dziecięcego to najgorsza bzdura jaka słyszałam. Jakiś czas temu dzwoniłam po pogotowie ponieważ syn mi dusił się. Na pogotowiu powiedzieli mi że nie ma karetki. Dowiozłam dziecko na pogotowie to niestety okazało się że nie ma lekarza. Na szczęście obok jest oddzial dzieciecy tam pomogła mi doktor dyzurujaca i pielęgniarki. I z duszacym dzieckiem (mając w Elblągu światła)mam zdążyć do Szpitala ?????
Paslęczanka