UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W lipcu 2020 Leżałam z Córką na oddziale pediatrycznym w tym szpitalu, równolegle było tam jeszcze jedno dziecko, więc Ktoś tu podaje nieprawdziwe informacje, że nie było w miesiącach letnich żadnego małego pacjenta. .Ten oddział jest potrzebny!

Pasłęczanka