A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oddział Dziecięcy w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu ma istnieć tylko do końca tego roku, co dalej?????
Było to już kiedyś. .. ., ,Tęp szczury, zbieraj szkło i odpadki. .. .a ja się pytam na co idą Nasze podatki. .. ., ,I nic się nie zmieniło. .. ..
poza kolejną pozoracją prawa i sprawiedliwości.
zlikwidować pasłęk
@WróglewakaRobertaK - Do Małego Władzia !!!!!
Niech przeniosą oddział dziecięcy z El do Pasłęka. .Też 5 min drogi. I będzie się opłacać.
heh, jak tu "nie rozumieć"- czego? - przecież zamknęli na komendę cały kraj, korporacje i banksterka (przy użyciu kukiełek - w Polsce akurat jakiś POPiSLD. .. )ma przejąć większość dóbr, rynków. .. a ta piękna ziemia, na której żyją jeszcze tubylcy przeznaczona jest dla kogoś innego - ile można udawać, że się tego nie widzi; )? PS. wg. najnowszych statystyk zgonów (NIE-covidowych)Polska jest na pierwszym (!)miejscu w Europie, jeśli chodzi o uśmiercanie własnych (?)obywateli. Rząd Pinokiów i innych współpracowników goldman sachs dwoi się i troi, by program "tubylec minus"i "gość plus"; )szły pełną parą. .. jak na razie wywiązują się z zadania wyśmienicie; )