UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej to zlikwidować całkowicie szpital, bo nie potrzebny jest mieszkańcom. .. .brak słów No to teraz wyszło na jaw, dlaczego od marca ubiegłego roku, budynek pediatrii został przeznaczony dla covidowców, których nie ma. Budynek świeci pustkami


Anuluj