UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamknięcie oddzialu dziecięcego to najgorsza bzdura jaka słyszałam. Jakiś czas temu dzwoniłam po pogotowie ponieważ syn mi dusił się. Na pogotowiu powiedzieli mi że nie ma karetki. Dowiozłam dziecko na pogotowie to niestety okazało się że nie ma lekarza. Na szczęście obok jest oddzial dzieciecy tam pomogła mi doktor dyzurujaca i pielęgniarki. I z duszacym dzieckiem (mając w Elblągu światła)mam zdążyć do Szpitala ?????

Paslęczanka

Anuluj