UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do komentujących. .. Jeżeli uważacie że tak podstawowy oddział jakim jest pediatria, jest w Pasłęku niepotrzebny - bo mogą dojechać w 5 min do Elbląga. To nie dziwcie się że takich samych argumentów używają w Olsztynie - że w Elblągu nie jest potrzebny żaden urząd. .. Przecież można w pół godz dojechać do Olsztyna. Więcej empatii. Ten czas dojazdu to sarkazm.
Jimii