UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do komentujących. .. Jeżeli uważacie że tak podstawowy oddział jakim jest pediatria, jest w Pasłęku niepotrzebny - bo mogą dojechać w 5 min do Elbląga. To nie dziwcie się że takich samych argumentów używają w Olsztynie - że w Elblągu nie jest potrzebny żaden urząd. .. Przecież można w pół godz dojechać do Olsztyna. Więcej empatii. Ten czas dojazdu to sarkazm.

Jimii