A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja nie.
Linia nr 12 powinna jeździć od pętli na Ogólnej. Wiele osób z osiedla Nad Jarem dojeżdża do pracy na Warszawską i Żuławską. Było by to także dobrą opcją przesiadki dla mieszkańców Pruchnika i Krasnego Lasu
Dzięki za powrót 13 bo raz na godz to za mało
A ja jak nie pasi to piechotą chodzę, a co
@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac
do roboty wożą go?
@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.
Była 7 powinna wrócić na ul. Niepodłegości.
@Adam L - Ja dojeżdżam do Rubna
Nie no czysty PRL, jak zachwalają mądrość mieszkańców. Widać że tekst z lat 80,wszystko dla ludu. Taki jest Elbląg.
Tak więc widzicie jak wszystko jest grane pod publiczkę, a Wy tylko głosujecie na tych pacjentów. Ja nie narzekam bo nie głosuje i się wyprowadzilem na wieś, szkoda nerwów na to miasto