125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja nie.
(2021.01.22)
Linia nr 12 powinna jeździć od pętli na Ogólnej. Wiele osób z osiedla Nad Jarem dojeżdża do pracy na Warszawską i Żuławską. Było by to także dobrą opcją przesiadki dla mieszkańców Pruchnika i Krasnego Lasu
Aqu (2021.01.22)

info

5  
  0
Dzięki za powrót 13 bo raz na godz to za mało
(2021.01.22)

info

6  
  2
A ja jak nie pasi to piechotą chodzę, a co
Kroki (2021.01.22)
@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac
Olobolo (2021.01.22)
do roboty wożą go?
(2021.01.22)
@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.
(2021.01.22)
Była 7 powinna wrócić na ul. Niepodłegości.
bnb (2021.01.22)

info

10  
  2
@Adam L - Ja dojeżdżam do Rubna
Renek (2021.01.22)
Nie no czysty PRL, jak zachwalają mądrość mieszkańców. Widać że tekst z lat 80,wszystko dla ludu. Taki jest Elbląg. Tak więc widzicie jak wszystko jest grane pod publiczkę, a Wy tylko głosujecie na tych pacjentów. Ja nie narzekam bo nie głosuje i się wyprowadzilem na wieś, szkoda nerwów na to miasto
(2021.01.22)

info

8  
  1