UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Linia nr 12 powinna jeździć od pętli na Ogólnej. Wiele osób z osiedla Nad Jarem dojeżdża do pracy na Warszawską i Żuławską. Było by to także dobrą opcją przesiadki dla mieszkańców Pruchnika i Krasnego Lasu

Aqu

Anuluj