UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Linia nr 12 powinna jeździć od pętli na Ogólnej. Wiele osób z osiedla Nad Jarem dojeżdża do pracy na Warszawską i Żuławską. Było by to także dobrą opcją przesiadki dla mieszkańców Pruchnika i Krasnego Lasu
Aqu