UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac
Olobolo
@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac
Olobolo