UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jjrr - DĘbica to tez osiedle łeczycka gdzie stoi 10 nowych bloków, a obok buduje się 5 kolejnych na Dąbrowskiego. To okolo 1200 osób. dzieci doroslych i kazdy gdzies musi dojechac

Olobolo

Anuluj