125
21.01.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I wtedy godne zarobki dla kierowców i wszyscy będa zadowoleni
(2021.01.22)

info

4  
  2
Wcześniej nie byłam zadowolona ale jakoś dało się żyć ale teraz to jest masakra i rozpacz chciałam zauważyć że pracownicy sklepów takich jak Borys i Żabka kończą prace o 23ej i żeby dojechać do domu muszą albo zamawiać taxi albo czekać conajmniej pół godziny na 100tke. Halo kto to wszystko organizuje?? Ja rozumiem gdyby takich sklepów by było z 4 na miasto ale samych żabek jest conajmniej 30 i borysow drugie tyle!!!
MamDość (2021.01.22)

info

14  
  1
@Olobolo - Tylko, że 18 jest linią okresową /przecież to skrócona 30/. Więc 18 raczej teraz się nie zobaczy. Nawet nie ma jej na rozkładzie.
Gru (2021.01.22)
@śnieg - Nie przeginaj że nie ma 15
Mlody 11 (2021.01.22)
Bo to kurs dla ciebie Gość
Mlody 11 (2021.01.22)
Tam jeździ 16 więc o co biega
Mlody 11 (2021.01.22)
Należy również nauczyć kierowców tras (GPS mają a jeżdżą jak i gdzie chcą)Zwłaszcza linia numer 22 kierunek na Modrzewinę do EPT prawie żaden od pętli na Ogólnej nie zna trasy i pasażerowie im pomagają dojechać. W czwartek 21.01 kurs z EPT w kierunku miasta o 5:48 kierowca źle skręcił w ślepą uliczkę a następnie zamiast w Kwiatkowskiego pojechał prosto przez most w kierunku CH Ogrody omijając tym samym kilka przystanków. .. .czekający się musieli zdziwić. Bardzo profesjonalna firma - gratuluję wyboru.
Były pasażer (2021.01.22)

info

13  
  1
Jeszcze niech przywrócą jedenastkę jak jeździła kiedyś bo dostać się do pracy z grunwaldzkiej na mazurska to jest parodia
Adam L (2021.01.22)
Wróblewski jesteś najgorszym w histori prezydentem mojego miasta.
qwertyuiop (2021.01.22)

info

18  
  1
Pudrowanie gów#na tu nie pomoże.
Kierowca 13 (2021.01.22)

info

14  
  1