UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Linia nr 12 powinna jeździć od pętli na Ogólnej. Wiele osób z osiedla Nad Jarem dojeżdża do pracy na Warszawską i Żuławską. Było by to także dobrą opcją przesiadki dla mieszkańców Pruchnika i Krasnego Lasu

Aqu