UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.


Anuluj