UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.
@Mlody 11 - Ty Młody sobie biegaj, a My mieszkańcy Kamionki chcemy powrotu linii nr 7 czyli aktualnie nr 21.