UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no czysty PRL, jak zachwalają mądrość mieszkańców. Widać że tekst z lat 80,wszystko dla ludu. Taki jest Elbląg. Tak więc widzicie jak wszystko jest grane pod publiczkę, a Wy tylko głosujecie na tych pacjentów. Ja nie narzekam bo nie głosuje i się wyprowadzilem na wieś, szkoda nerwów na to miasto