A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
aby być dobrym menadzerem trzeba się znać na tej pracy i mieć zdolności i kulturę. Logiczne myślenie też by się przydało.
w tej wsi wszystko pada ktoś napisał. a kto jest winien my wszyscy, ci co głosują na emerytów co nosa nie wynurzyli ze wsi.
skąd takich menadzerów miasto bierze?????
dlatego wszystko pada.
Dopóki nie odejdą ludzie z tamtych epok, którzy zrobili sobie stale źródło utrzymania z państwowych pieniędzy-od ratusza po jakiegoś pociotka z nadania rodzinnego lub politycznego-ten kraj nigdy!!!! nie będzie normalny. Niech ten beton towarzyski od, ,szefa"sprzataczek po ratusz w końcu ktoś roz...
Przecież te miasto które obecnie jest enklawa dla dyskontow, aptek, firm oferujących chwilówki, emerytów i rencistów powinno być reklamowane w biuletynie ZUS jako miejsce rekonwalescencji (cisza, spokój, blisko nad Zalew, do morza też blisko, MOPS ).
Żaden mlody czlowiek dorastający w Egu, zdobyte wykształcenie lub pomysly wykorzystuje tam gdzie się wyprowadza stąd ponieważ tutaj brak przyszłości, a zeby dostać się do pracy-to albo będziesz dymal za 2tys u wasatego byznesmena, albo musisz mieć rodzinę która, ,zapytano miejsce dla Ciebie.
Ludzi z naszego miasta widać, ale nie w mieście rodzinnym-ich widać w dużych miastach tego kraju, lub w krajach UE i reszty gdzie mogli się rozwijać i żyć jak człowiek.
W Polsce żyjesz po to aby pracować, w innych krajach pracujesz po to aby żyć!
Pandemia, to raz, a dwa, gebelsy jak przyjeżdżają na pobyt do Elbląga to wybierają hotele na starówce, ładniejsze, lepsze :)Ale szkoda tego hotelu, bo fajna tam była dyskoteka i szybki dostęp na pokoje, jak się coś wyrwało :)A pokoje w dobrej cenie, czyste, łóżka wygodne :D
Powiaty opanowali psl i po i tak powstała ko ko ko koalicja. Pieniądzów tylko brak.
Wszyscy ci pseudo pracownicy z dyrektorką na czele to kompletna porażka i pomyłka ludzka nie powinni tam wogóle pracować właściciele z Radomia małolaty bo tatuś kupił tatuś dał żadnych inwestycji zmian personalnych i tak to się skończyło totalne nieporozumienie z paniami w sekretariacie w kadrach w recepcji totalna porażka niech teraz skomlą jak pieski i bujać się na klamce w pośredniaku hahaha wypłaty żądają za co ???? Za plotki papieroski bo tylko do tego się nadawały szok
to są właśnie "OFIARY PLANDEMII"- ile jeszcze Wam trzeba, żebyście się obudzili??? Pozwolicie politykierom na usługach korporacji zabrać ostatni bochenek chleba ze swojego stołu? - dopiero wtedy się ruszycie ?? Czy jak was policja będzie przyduszać, by gestaposanepid was zaszczepił przymusowo pierwszym lepszym g. .. nem, które tzw. rząd kupił "w promocji"za grube miliardy z WASZEJ kasy ?
Jak to był hotel robotniczy to chodziło się tam na fajne dziewczyny. .. .
PiS rządzi; wracają stare czasy + ZOMO !!