77
09.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
aby być dobrym menadzerem trzeba się znać na tej pracy i mieć zdolności i kulturę. Logiczne myślenie też by się przydało.
(2020.12.10)

info

3  
  0
w tej wsi wszystko pada ktoś napisał. a kto jest winien my wszyscy, ci co głosują na emerytów co nosa nie wynurzyli ze wsi.
(2020.12.10)

info

4  
  0
skąd takich menadzerów miasto bierze????? dlatego wszystko pada.
(2020.12.10)

info

4  
  0
Dopóki nie odejdą ludzie z tamtych epok, którzy zrobili sobie stale źródło utrzymania z państwowych pieniędzy-od ratusza po jakiegoś pociotka z nadania rodzinnego lub politycznego-ten kraj nigdy!!!! nie będzie normalny. Niech ten beton towarzyski od, ,szefa"sprzataczek po ratusz w końcu ktoś roz... Przecież te miasto które obecnie jest enklawa dla dyskontow, aptek, firm oferujących chwilówki, emerytów i rencistów powinno być reklamowane w biuletynie ZUS jako miejsce rekonwalescencji (cisza, spokój, blisko nad Zalew, do morza też blisko, MOPS ). Żaden mlody czlowiek dorastający w Egu, zdobyte wykształcenie lub pomysly wykorzystuje tam gdzie się wyprowadza stąd ponieważ tutaj brak przyszłości, a zeby dostać się do pracy-to albo będziesz dymal za 2tys u wasatego byznesmena, albo musisz mieć rodzinę która, ,zapytano miejsce dla Ciebie. Ludzi z naszego miasta widać, ale nie w mieście rodzinnym-ich widać w dużych miastach tego kraju, lub w krajach UE i reszty gdzie mogli się rozwijać i żyć jak człowiek. W Polsce żyjesz po to aby pracować, w innych krajach pracujesz po to aby żyć!
Ulala (2020.12.10)

info

5  
  0
Pandemia, to raz, a dwa, gebelsy jak przyjeżdżają na pobyt do Elbląga to wybierają hotele na starówce, ładniejsze, lepsze :)Ale szkoda tego hotelu, bo fajna tam była dyskoteka i szybki dostęp na pokoje, jak się coś wyrwało :)A pokoje w dobrej cenie, czyste, łóżka wygodne :D
Ploterek (2020.12.10)
Powiaty opanowali psl i po i tak powstała ko ko ko koalicja. Pieniądzów tylko brak.
(2020.12.10)
Wszyscy ci pseudo pracownicy z dyrektorką na czele to kompletna porażka i pomyłka ludzka nie powinni tam wogóle pracować właściciele z Radomia małolaty bo tatuś kupił tatuś dał żadnych inwestycji zmian personalnych i tak to się skończyło totalne nieporozumienie z paniami w sekretariacie w kadrach w recepcji totalna porażka niech teraz skomlą jak pieski i bujać się na klamce w pośredniaku hahaha wypłaty żądają za co ???? Za plotki papieroski bo tylko do tego się nadawały szok
Barbi (2020.12.10)

info

2  
  0
to są właśnie "OFIARY PLANDEMII"- ile jeszcze Wam trzeba, żebyście się obudzili??? Pozwolicie politykierom na usługach korporacji zabrać ostatni bochenek chleba ze swojego stołu? - dopiero wtedy się ruszycie ?? Czy jak was policja będzie przyduszać, by gestaposanepid was zaszczepił przymusowo pierwszym lepszym g. .. nem, które tzw. rząd kupił "w promocji"za grube miliardy z WASZEJ kasy ?
(2020.12.10)

info

2  
  1
Jak to był hotel robotniczy to chodziło się tam na fajne dziewczyny. .. .
(2020.12.10)
PiS rządzi; wracają stare czasy + ZOMO !!
Janusz49 (2020.12.10)