UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dopóki nie odejdą ludzie z tamtych epok, którzy zrobili sobie stale źródło utrzymania z państwowych pieniędzy-od ratusza po jakiegoś pociotka z nadania rodzinnego lub politycznego-ten kraj nigdy!!!! nie będzie normalny. Niech ten beton towarzyski od, ,szefa"sprzataczek po ratusz w końcu ktoś roz... Przecież te miasto które obecnie jest enklawa dla dyskontow, aptek, firm oferujących chwilówki, emerytów i rencistów powinno być reklamowane w biuletynie ZUS jako miejsce rekonwalescencji (cisza, spokój, blisko nad Zalew, do morza też blisko, MOPS ). Żaden mlody czlowiek dorastający w Egu, zdobyte wykształcenie lub pomysly wykorzystuje tam gdzie się wyprowadza stąd ponieważ tutaj brak przyszłości, a zeby dostać się do pracy-to albo będziesz dymal za 2tys u wasatego byznesmena, albo musisz mieć rodzinę która, ,zapytano miejsce dla Ciebie. Ludzi z naszego miasta widać, ale nie w mieście rodzinnym-ich widać w dużych miastach tego kraju, lub w krajach UE i reszty gdzie mogli się rozwijać i żyć jak człowiek. W Polsce żyjesz po to aby pracować, w innych krajach pracujesz po to aby żyć!
Ulala