UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w tej wsi wszystko pada ktoś napisał. a kto jest winien my wszyscy, ci co głosują na emerytów co nosa nie wynurzyli ze wsi.
w tej wsi wszystko pada ktoś napisał. a kto jest winien my wszyscy, ci co głosują na emerytów co nosa nie wynurzyli ze wsi.