A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Upadek hotelu ma swój początek po pierwszych przekształceniach własnościowych.
To najlepsza lokalizacja w mieście i najlepszy budynek na hotel pięciogwiazdkowy.
Potrzebny jest inwestor z wizją, prawdziwymi pieniędzmi i projekt adaptacji budynku spełniający wymagania dzisiejszych konsumentów. UWAGA! Kredyciarze niemile widziani.
@Janusz49 - A co ma kolego ELBLONGU w kreszowym dresie do tej upadłości PIS. To prywatna, zle zarządzana firma i dlatego upadła.
Chyba z ohapu he he he czereśniaku
@kat - No niestety. .. Dyrekcja wolala ladowac w siebie niz hotel. Znalazl sie ktos, kto zobaczyl ze dzieki hotelowi moze sie oblowic, a nie zarzadzac duża dzialalnoscia i rozwijac ja😕 szkoda, ten hotel to jeden z najdluzej stojacych budynkow miasta, moznaby z niego "odwalic"dobry hotel z historia. .fajnie gdyby kupil go ktos z pomyslem na niego. Szkoda zeby stal i niszczal.
Niech dadzą mniej, a będziemy mieć więcej. Jak kiedys.
Ot wypowiedz rozzalonej pracownicy, która nie mogła sie z ludzmi dogadac:)
@Bogacz z BMW - A ciebie obchodzic nie musza. Ale jakbys zapier. .. al/a za darmo to bys do drzwi dyrektorom walil/a po swojepiec groszy!! Kazdy prace sobie znajdzie czy u Wu. .czy w San. .. ale zalegla kasa się nalezy
@Jdufhc - Czemuś biedny boś głupi !!! Czemuś głupi boś biedny !!!!
Dobrze tym babom. To kobiety bez empatii. wyrachowane ludzi interesantów krowy trzymały na korytarzu. Wielkie damulki a naprawdę słoma i smród naftaliny. Karma wróciła. Baby nie szanowały nikogo. Minki stroiły i kłamczuchy.
Krowieny z biura. zle z natury.