UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy ci pseudo pracownicy z dyrektorką na czele to kompletna porażka i pomyłka ludzka nie powinni tam wogóle pracować właściciele z Radomia małolaty bo tatuś kupił tatuś dał żadnych inwestycji zmian personalnych i tak to się skończyło totalne nieporozumienie z paniami w sekretariacie w kadrach w recepcji totalna porażka niech teraz skomlą jak pieski i bujać się na klamce w pośredniaku hahaha wypłaty żądają za co ???? Za plotki papieroski bo tylko do tego się nadawały szok
Barbi