UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to są właśnie "OFIARY PLANDEMII"- ile jeszcze Wam trzeba, żebyście się obudzili??? Pozwolicie politykierom na usługach korporacji zabrać ostatni bochenek chleba ze swojego stołu? - dopiero wtedy się ruszycie ?? Czy jak was policja będzie przyduszać, by gestaposanepid was zaszczepił przymusowo pierwszym lepszym g. .. nem, które tzw. rząd kupił "w promocji"za grube miliardy z WASZEJ kasy ?