Wybrany wątek opinii
Pandemia, to raz, a dwa, gebelsy jak przyjeżdżają na pobyt do Elbląga to wybierają hotele na starówce, ładniejsze, lepsze :)Ale szkoda tego hotelu, bo fajna tam była dyskoteka i szybki dostęp na pokoje, jak się coś wyrwało :)A pokoje w dobrej cenie, czyste, łóżka wygodne :D
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Ploterek - I z 20 lat temu na disco w podziemiach hotelu ochroniarz z wąsem który wcześniej był kanarem. Pozdro
Do moderacji
Odpowiedz
0
0