Wybrany wątek opinii

Przejmę na siedzibę PiS w Elblągu, bo się gniotą ! (- )Jarosław Kaczyński Poseł Ziemi Elbląskiej.
(2020.12.09)
Powiaty opanowali psl i po i tak powstała ko ko ko koalicja. Pieniądzów tylko brak.
(2020.12.10)
Powrót do komentarzy