Wybrany wątek opinii
Przejmę na siedzibę PiS w Elblągu, bo się gniotą !
(- )Jarosław Kaczyński Poseł Ziemi Elbląskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
Powiaty opanowali psl i po i tak powstała ko ko ko koalicja. Pieniądzów tylko brak.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2