A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ Grzesiu Nowy Złomiarz - Tak jest w całej Polsce, może z wyjątkiem W-wy.
Widać że kobieta nie ma najlepszej opini
Polecam zajęcie się przeksztalceniem budynku po Hotelu w Dom Opieki Społecznej - Dom Starców.
Warto zdobyć poparcie dla tego pomysłu dwóm najważniejszym w Elblagu osobom, czyli poslom PiS panom Krasulski i Wilk.
Choć pan Krasulski od 18 lat jest w Sejmie w Warszawie nie zapomina o swoim mieście Elblagu i jest autorem wielu cennych inicjatyw dla naszego miasta.
Chętnie przeczytalabym na lamach Portelu wywiad z panami prezydentami Nowakiem i Wroblewskim i uzasadnienie zablokowania przez nich budowy apartamentowca na ulicy Tysiaclecia. Na czym polega ich uzasadnienie, że musi tam stanąć Hotel choćby przyszlo na to czekać wiele lat.
No przecież tam były już problemy z wypłatami jak jeszcze hotel funkcjonował. .. .
Hotel upadl ale zalega mi z wyplata za dwa miesiace taki czas oczekiwania pomimo wysylania pism zadnej odpowiedzi. .. .ten cas oczekiwania przechodzi ludzkie pojecie. .
Koszmarne miasto i koszmarni ludzie pełni jadu i nienawiści, choć urodziłem się w Elblągu, to cieszę się, że już tam nie mieszkam, najlepsza decyzja mojego życia, wyprowadzić się. .. .
Szczury uciekają z tonącego okrętu.
Elbing Elbląg dopalacze i dopalacze.
w hotelu obsluga musi być atrakcyjna czyli w miarę młoda pełna życia i werwy a tu jak zasiedziały się tak zasiedziały. aby godziny odpękać. jeden czajnik na sto pokoi i jak tu mogło być za to w kuluarach ohohoh kochani. .. dyrekcja bon ton papierówkia.