77
09.12.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ Grzesiu Nowy Złomiarz - Tak jest w całej Polsce, może z wyjątkiem W-wy.
(2020.12.09)

info

2  
  0
Widać że kobieta nie ma najlepszej opini
Tt (2020.12.09)
Polecam zajęcie się przeksztalceniem budynku po Hotelu w Dom Opieki Społecznej - Dom Starców. Warto zdobyć poparcie dla tego pomysłu dwóm najważniejszym w Elblagu osobom, czyli poslom PiS panom Krasulski i Wilk. Choć pan Krasulski od 18 lat jest w Sejmie w Warszawie nie zapomina o swoim mieście Elblagu i jest autorem wielu cennych inicjatyw dla naszego miasta.
(2020.12.09)

info

2  
  4
Chętnie przeczytalabym na lamach Portelu wywiad z panami prezydentami Nowakiem i Wroblewskim i uzasadnienie zablokowania przez nich budowy apartamentowca na ulicy Tysiaclecia. Na czym polega ich uzasadnienie, że musi tam stanąć Hotel choćby przyszlo na to czekać wiele lat.
(2020.12.09)

info

6  
  1
No przecież tam były już problemy z wypłatami jak jeszcze hotel funkcjonował. .. .
(2020.12.09)

info

5  
  0
Hotel upadl ale zalega mi z wyplata za dwa miesiace taki czas oczekiwania pomimo wysylania pism zadnej odpowiedzi. .. .ten cas oczekiwania przechodzi ludzkie pojecie. .
(2020.12.09)

info

4  
  0
Koszmarne miasto i koszmarni ludzie pełni jadu i nienawiści, choć urodziłem się w Elblągu, to cieszę się, że już tam nie mieszkam, najlepsza decyzja mojego życia, wyprowadzić się. .. .
(2020.12.09)
Szczury uciekają z tonącego okrętu.
(2020.12.10)
Elbing Elbląg dopalacze i dopalacze.
(2020.12.10)

info

1  
  1
w hotelu obsluga musi być atrakcyjna czyli w miarę młoda pełna życia i werwy a tu jak zasiedziały się tak zasiedziały. aby godziny odpękać. jeden czajnik na sto pokoi i jak tu mogło być za to w kuluarach ohohoh kochani. .. dyrekcja bon ton papierówkia.
(2020.12.10)

info

2  
  0